fbpx

Крісла

Офісні крісла Enran™

Enran – найбільша меблева фабрика України з оснащеним передовим обладнанням власним виробництвом повного циклу – пропонує великий вибір сучасних моделей крісел за призначенням:

– крісла для керівників – максимально комфортні й функціональні; мають презентабельний зовнішній вигляд та підкреслюють високий статус директора;
– ергономічні крісла для персоналу – завдяки наявним механізмам регулювання, знижують навантаження на хребет і дозволяють зберігати ефективну працездатність протягом робочого дня;
– крісла для відвідувачів – естетичні, універсальні і зручні для відвідувачів з різною комплекцією;
– якісні та практичні конференційні крісла;
– багатофункціональні й мобільні комп’ютерні крісла.

Наявні колекції крісел представлені моделями, які дозволяють створювати ефективні рішення для грамотного облаштування різних зон сучасного офісу, кабінету керівника компанії або домашнього кабінету.

Для роздрібних покупців доставка i збирання меблiв по Києву – безкоштовно! Є можливість самовивозу з виробничої бази та салонів. Доставка в регіони і за кордон.

Ви можете купити офісні крісла в наших меблевих салонах

Enran — найбільша меблева фабрика України

1
Найбільший виробник меблів в Україні з 1992 року з власною виробничою базою
2
Успішна реалізація проектів завдяки злагодженій роботі кваліфікованих фахівців на кожному етапі
3
Повний цикл виробництва меблів — від проектування до виготовлення та монтажу виробів на об'єкті замовника
4
Enran успішно працює в Україні, Німеччині, Франції, Швеції, Норвегії, Словенії, Ізраїлі, Польщі, ОАЕ, Молдові, Білорусі, Азербайджані, Казахстані, Росії.