fbpx

Меблі для лоббі

Меблі для лоббі Enran™

Enran – найбільша меблева фабрика в Україні з виробництва меблів для готелів – пропонує широкий вибір меблів для лоббі.

Лоббі-бар – комфортне і затишне місце для зустрічей та очікування відвідувачів в готелі. Його дизайн має концептуально об’єднуватись з готелем одним дизайнерським задумом і справляти гарне враження на клієнтів. Створюють таку приємну і гостинну атмосферу якісні меблі.

На підприємстві виготовляють вироби з різних матеріалів як серійного виробництва (з ЛДСП, шпону та дерева, в поєднанні з металом, склом і штучним каменем), так і за індивідуальним замовленням. Меблі для ресторану, кафе, лоббі-бару створюють з бездоганних по якості матеріалів провідних європейських виробників.

Меблюють лоббі-бар:
– барними стійками, столами;
– стільцями, кріслами, диванами, пуфами;
– тумбами, журнальними та кавовими столиками;
– шафами для зберігання посуду;
– пристінними модулями й декоративними огорожами;
– вішалками для одягу.

Облаштовуються місця для необхідного обладнання та техніки. Стіни та колони кімнат оздоблюються панелями. На вибір в асортименті оббивні тканини для м’яких меблів зони очікування.

Більш ніж 30-річний досвід роботи компанії Enran, де працює понад 500 професійних дизайнерів, інженерів, конструкторів і технологів, дозволить обладнати ресторан, кафе або бар необхідними меблями та створити унікальний і неповторний дизайн інтер’єру.

Для роздрібних покупців доставка i збирання меблiв по Києву – безкоштовно! Є можливість самовивозу з виробничої бази та салонів. Доставка в регіони і за кордон.

Ви можете купити меблі для лоббі в наших меблевих салонах

Enran — найбільша меблева фабрика України

1
Найбільший виробник меблів в Україні з 1992 року з власною виробничою базою
2
Успішна реалізація проектів завдяки злагодженій роботі кваліфікованих фахівців на кожному етапі
3
Повний цикл виробництва меблів — від проектування до виготовлення та монтажу виробів на об'єкті замовника
4
Enran успішно працює в Україні, Німеччині, Франції, Швеції, Норвегії, Словенії, Ізраїлі, Польщі, ОАЕ, Молдові, Білорусі, Азербайджані, Казахстані, Росії.