fbpx

Регульовані столи

Регульовані столи Enran™

Enran – найбільша меблева фабрика в Україні з виробництва офісних меблів – пропонує регульовані столи.

Це столи для персоналу з механічним та електричним регулюванням висоти, мобільні конференційні столи, столи-трансформери з поворотною стільницею. Такі столи роблять робочий процес вільним, динамічним та творчим, менше прив’язаним до конкретного робочого місця. В інтер’єрі офісу відчувається свобода меблевого дизайну, що додає офісу мобільності.

Столи з регулюванням висоти за допомогою електроприводу дозволяють всього одним натисканням кнопки змінювати положення від стандартного, для роботи сидячи, до високого, для роботи стоячи.

Мобільні регульовані столи дозволяють швидко змінювати планування офісу та налаштовувати на потрібний процес: переговори, нараду, навчання, конференцію.

На підприємстві виготовляють вироби з різних матеріалів, як серійного виробництва, так і за індивідуальним замовленням. Меблі створені в унікальному дизайні з використанням бездоганних по якості матеріалів провідних європейських виробників.

Регульовані столи Enran будуть актуальними для будь-якого офісу та дому.

Більш ніж 30-річний досвід роботи компанії Enran, де працює понад 500 професійних дизайнерів, інженерів, конструкторів і технологів, дозволить обладнати ваш офіс необхідними меблями та створити унікальний і неповторний дизайн інтер’єру.

Для роздрібних покупців доставка i збирання меблiв по Києву – безкоштовно! Є можливість самовивозу з виробничої бази та салонів. Також можлива доставка в регіони і за кордон.

Ви можете купити регульовані столи в наших меблевих салонах

Enran — найбільша меблева фабрика України

1
Найбільший виробник меблів в Україні з 1992 року з власною виробничою базою
2
Успішна реалізація проектів завдяки злагодженій роботі кваліфікованих фахівців на кожному етапі
3
Повний цикл виробництва меблів — від проектування до виготовлення та монтажу виробів на об'єкті замовника
4
Enran успішно працює в Україні, Німеччині, Франції, Швеції, Норвегії, Словенії, Ізраїлі, Польщі, ОАЕ, Молдові, Білорусі, Азербайджані, Казахстані, Росії.