fbpx

Adjustable tables

(Українська) Регульовані столи Enran™

(Українська) Enran – найбільша меблева фабрика в Україні з виробництва офісних меблів – пропонує регульовані столи.

Це столи для персоналу з механічним та електричним регулюванням висоти, мобільні конференційні столи, столи-трансформери з поворотною стільницею. Такі столи роблять робочий процес вільним, динамічним та творчим, менше прив’язаним до конкретного робочого місця. В інтер’єрі офісу відчувається свобода меблевого дизайну, що додає офісу мобільності.

Столи з регулюванням висоти за допомогою електроприводу дозволяють всього одним натисканням кнопки змінювати положення від стандартного, для роботи сидячи, до високого, для роботи стоячи.

Мобільні регульовані столи дозволяють швидко змінювати планування офісу та налаштовувати на потрібний процес: переговори, нараду, навчання, конференцію.

На підприємстві виготовляють вироби з різних матеріалів, як серійного виробництва, так і за індивідуальним замовленням. Меблі створені в унікальному дизайні з використанням бездоганних по якості матеріалів провідних європейських виробників.

Регульовані столи Enran будуть актуальними для будь-якого офісу та дому.

Більш ніж 30-річний досвід роботи компанії Enran, де працює понад 500 професійних дизайнерів, інженерів, конструкторів і технологів, дозволить обладнати ваш офіс необхідними меблями та створити унікальний і неповторний дизайн інтер’єру.

Для роздрібних покупців доставка i збирання меблiв по Києву – безкоштовно! Є можливість самовивозу з виробничої бази та салонів. Також можлива доставка в регіони і за кордон.

Ви можете купити регульовані столи в наших меблевих салонах

Enran is a Ukrainian manufacturer of furniture and complex interior solutions in Ukraine

1
The largest manufacturer of furniture in Ukraine since 1992 with its own production base
2
Implementation of individual projects through the joint work of qualified designers and constructors
3
The full cycle of furniture production - from the design sketch, to the exit of the assembly line, thus becoming the market leader
4
Our furniture is set in Ukraine, Moldova, Belarus, Azerbaijan, Kazakhstan, Germany, France, Sweden, Norway, Slovenia, Israel, Poland, United Arab Emirates, Russia