fbpx
Showroom for home and office
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Search in posts
Search in pages
Search in posts
Search in pages
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories

Reception

(Українська) Меблі для зони рецепції Enran™

(Українська) Enran – найбільша меблева фабрика в Україні з виробництва меблів для готелів – пропонує широкий вибір меблів для зони рецепції.

Меблі для зони рецепції є центральним елементом готелю, що вперше зустрічають постояльці. Це центр комунікації готелю, і він має справляти гарне враження на клієнтів.

На підприємстві виготовляють вироби з різних матеріалів як серійного виробництва (з ЛДСП та шпону, в поєднанні з металом, склом і штучним каменем), так і за індивідуальним замовленням. Меблі для рецепції та зони очікування створюють з бездоганних по якості матеріалів провідних європейських виробників.

Асортиментний ряд меблів для зони рецепції має:
– стійки для одного працівника або композиції для декількох;
– стаціонарні та мобільні тумби;
– шафи для документів та одягу, вішалки;
– журнальні та кавові столики;
– стільці, крісла, дивани, пуфи та модульні комплекси;
– різні необхідні аксесуари.

При виготовленні рецепції є можливість створити унікальну та вишукану накладку з логотипом готелю. Виготовляється вона зі штучного каменю з підсвічуванням логотипу. Внутрішній простір з боку працівника обладнано поличками для документів і канцелярського приладдя. Передбачаються місця для фрігобару, кулера та кавоварки.

На вибір в асортименті оббивні тканини для м’яких меблів зони очікування.

Більш ніж 30-річний досвід роботи компанії Enran, де працює понад 500 професійних дизайнерів, інженерів, конструкторів і технологів, дозволить обладнати готель і, зокрема, зону рецепції та очікування необхідними меблями та створити унікальний і неповторний дизайн інтер’єру.

Для роздрібних покупців доставка i збирання меблiв по Києву – безкоштовно! Є можливість самовивозу з виробничої бази та салонів. Доставка в регіони і за кордон.

Ви можете купити меблі для зони рецепції в наших меблевих салонах

Enran is a Ukrainian manufacturer of furniture and complex interior solutions in Ukraine

1
The largest manufacturer of furniture in Ukraine since 1992 with its own production base
2
Implementation of individual projects through the joint work of qualified designers and constructors
3
The full cycle of furniture production - from the design sketch, to the exit of the assembly line, thus becoming the market leader
4
Our furniture is set in Ukraine, Moldova, Azerbaijan, Kazakhstan, Germany, France, Sweden, Norway, Slovenia, Israel, Poland, United Arab Emirates