fbpx

Reception

(Українська) Меблі для зони рецепції Enran™

(Українська) Enran – найбільша меблева фабрика в Україні з виробництва меблів для готелів – пропонує широкий вибір меблів для зони рецепції.

Меблі для зони рецепції є центральним елементом готелю, що вперше зустрічають постояльці. Це центр комунікації готелю, і він має справляти гарне враження на клієнтів.

На підприємстві виготовляють вироби з різних матеріалів як серійного виробництва (з ЛДСП та шпону, в поєднанні з металом, склом і штучним каменем), так і за індивідуальним замовленням. Меблі для рецепції та зони очікування створюють з бездоганних по якості матеріалів провідних європейських виробників.

Асортиментний ряд меблів для зони рецепції має:
– стійки для одного працівника або композиції для декількох;
– стаціонарні та мобільні тумби;
– шафи для документів та одягу, вішалки;
– журнальні та кавові столики;
– стільці, крісла, дивани, пуфи та модульні комплекси;
– різні необхідні аксесуари.

При виготовленні рецепції є можливість створити унікальну та вишукану накладку з логотипом готелю. Виготовляється вона зі штучного каменю з підсвічуванням логотипу. Внутрішній простір з боку працівника обладнано поличками для документів і канцелярського приладдя. Передбачаються місця для фрігобару, кулера та кавоварки.

На вибір в асортименті оббивні тканини для м’яких меблів зони очікування.

Більш ніж 30-річний досвід роботи компанії Enran, де працює понад 500 професійних дизайнерів, інженерів, конструкторів і технологів, дозволить обладнати готель і, зокрема, зону рецепції та очікування необхідними меблями та створити унікальний і неповторний дизайн інтер’єру.

Для роздрібних покупців доставка i збирання меблiв по Києву – безкоштовно! Є можливість самовивозу з виробничої бази та салонів. Доставка в регіони і за кордон.

Ви можете купити меблі для зони рецепції в наших меблевих салонах

Enran is a Ukrainian manufacturer of furniture and complex interior solutions in Ukraine

1
The largest manufacturer of furniture in Ukraine since 1992 with its own production base
2
Implementation of individual projects through the joint work of qualified designers and constructors
3
The full cycle of furniture production - from the design sketch, to the exit of the assembly line, thus becoming the market leader
4
Our furniture is set in Ukraine, Moldova, Belarus, Azerbaijan, Kazakhstan, Germany, France, Sweden, Norway, Slovenia, Israel, Poland, United Arab Emirates, Russia