fbpx

Receptions and waiting areas

(Українська) Рецепції та зони очікування Enran™

(Українська) Enran – найбільша меблева фабрика в Україні з виробництва рецепції та зони очікування.

На підприємстві виготовляють меблі з різних матеріалів, як серійного виробництва (з ЛДСП та шпону, в поєднанні з металом, склом, штучним каменем), так і за індивідуальним замовленням. Меблі для рецепції та зони очікування створені в унікальному дизайні з використанням бездоганних по якості матеріалів провідних європейських виробників.

Асортиментний ряд виробів, з наявних серій офісних меблів, що мають рецепції та меблі для зони очікування, представлено:
– стійками для одного працівника або композиціями для декількох;
– стаціонарними та мобільними тумбами;
– шафами для документів та одягу, вішалками;
– журнальними та кавовими столиками;
– стільцями, кріслами, диванами, пуфами та модульними комплексами;
– різними необхідними аксесуарами.

При виготовленні рецепції є можливість створити унікальну та вишукану накладку з логотипом компанії. Виготовляється вона зі штучного каменю з підсвічуванням логотипу. Внутрішній простір з боку працівника обладнано поличками для документів і канцелярського приладдя. Передбачаються місця для фрігобару, кулера та кавоварки.

На вибір в асортименті оббивні тканини для м’яких меблів зони очікування.

Більш ніж 30-річний досвід роботи компанії Enran, де працює понад 500 професійних дизайнерів, інженерів, конструкторів і технологів, дозволить обладнати рецепції та зони очікування необхідними меблями та створити унікальний і неповторний дизайн інтер’єру.

Для роздрібних покупців доставка i збирання меблiв по Києву – безкоштовно! Є можливість самовивозу з виробничої бази та салонів. Також можлива доставка в регіони і за кордон.

Ви можете купити рецепції та зони очікування в наших меблевих салонах

Enran is a Ukrainian manufacturer of furniture and complex interior solutions in Ukraine

1
The largest manufacturer of furniture in Ukraine since 1992 with its own production base
2
Implementation of individual projects through the joint work of qualified designers and constructors
3
The full cycle of furniture production - from the design sketch, to the exit of the assembly line, thus becoming the market leader
4
Our furniture is set in Ukraine, Moldova, Belarus, Azerbaijan, Kazakhstan, Germany, France, Sweden, Norway, Slovenia, Israel, Poland, United Arab Emirates, Russia