fbpx

Furniture for restaurants

(Українська) Меблі для ресторанів Enran™

(Українська) Enran – найбільша меблева фабрика в Україні з виробництва меблів для ресторанів.

Ресторан, кафе, бар – це місця, де відвідувачі в затишній атмосфері комфортно проводять вільний час. Тож дизайн приміщення має об’єднуватись одним дизайнерським задумом і справляти гарне враження на клієнтів, щоб вони повернулись знову. Створюють таку приємну і гостинну атмосферу якісні меблі.

На підприємстві виготовляють вироби з різних матеріалів як серійного виробництва (з ЛДСП, шпону та дерева, в поєднанні з металом, склом і штучним каменем), так і за індивідуальним замовленням. Меблі для ресторанів створюють з бездоганних по якості матеріалів провідних європейських виробників.

Ресторани, кафе та бари меблюють:
– барними стійками, рецепціями, столами;
– стільцями, кріслами, диванами, пуфами;
– тумбами, журнальними та кавовими столиками;
– шафами для зберігання посуду;
– вішалками для одягу.

Облаштовуються місця для необхідного обладнання та техніки. Стіни та колони кімнат оздоблюються панелями. На вибір в асортименті оббивні тканини для м’яких меблів зони очікування.

Більш ніж 30-річний досвід роботи компанії Enran, де працює понад 500 професійних дизайнерів, інженерів, конструкторів і технологів, дозволить обладнати ресторан, кафе або бар необхідними меблями та створити унікальний і неповторний дизайн інтер’єру.

Для роздрібних покупців доставка i збирання меблiв по Києву – безкоштовно! Є можливість самовивозу з виробничої бази та салонів. Доставка в регіони і за кордон.

Ви можете купити меблі для ресторанів в наших меблевих салонах

Enran is a Ukrainian manufacturer of furniture and complex interior solutions in Ukraine

1
The largest manufacturer of furniture in Ukraine since 1992 with its own production base
2
Implementation of individual projects through the joint work of qualified designers and constructors
3
The full cycle of furniture production - from the design sketch, to the exit of the assembly line, thus becoming the market leader
4
Our furniture is set in Ukraine, Moldova, Belarus, Azerbaijan, Kazakhstan, Germany, France, Sweden, Norway, Slovenia, Israel, Poland, United Arab Emirates, Russia