fbpx

Hangers and racks

(Українська) Вішалки та стійки Enran™

(Українська) Enran – найбільша меблева фабрика в Україні з виробництва меблів для магазинів – пропонує на вибір торгові меблі: стійки та вішалки для магазинів.

Стійки та вішалки є важливим елементом частини торгового залу магазинів і точок реалізації. Вони допомагають заощадити площу, зручно розмістити та вигідно продемонструвати товар покупцеві. Ними також облаштовують шоу-рум, автомобільні салони, виставки та спортивні клуби.

Стійки та вішалки можуть відрізнятися між собою за:
розміром;
формою;
функціональністю;
призначенням;
конструкційними особливостями.

Стійки можуть бути розсувними, регулюватися за висотою і, для легкості пересування та маневровості, оснащені коліщатами. За потреби стійки можуть бути різної конфігурації: одноярусними, двоярусними, круговими й спіральними. Для ефектної демонстрації товару вони виготовляються також комбінованими з полицями, підставками та ящиками.

На підприємстві виготовляють торгові меблі з різних матеріалів за індивідуальним замовленням. Конструкції стійок виготовляють з металу необхідної товщини для витримування ваги розміщеного на ній товару. Таке обладнання буде довговічним і міцним. Також при виготовленні вішалок та стійок використовують скло, дерево та шпон.

Компанія Enran умеблює ваше приміщення повним комплектом торгових меблів, а асортиментний ряд вішалок та стійок підкреслить індивідуальний стиль вашої організації й дозволить легко підібрати устаткування потрібної конструкції і типу.

Для роздрібних покупців доставка i збирання меблiв по Києву – безкоштовно! Є можливість самовивозу з виробничої бази та салонів. Доставка в регіони і за кордон.

Ви можете купити вішалки та стійки для магазина в наших меблевих салонах

Enran is a Ukrainian manufacturer of furniture and complex interior solutions in Ukraine

1
The largest manufacturer of furniture in Ukraine since 1992 with its own production base
2
Implementation of individual projects through the joint work of qualified designers and constructors
3
The full cycle of furniture production - from the design sketch, to the exit of the assembly line, thus becoming the market leader
4
Our furniture is set in Ukraine, Moldova, Belarus, Azerbaijan, Kazakhstan, Germany, France, Sweden, Norway, Slovenia, Israel, Poland, United Arab Emirates, Russia