fbpx
Showroom for home and office
+38093 395 6804(Telegram,Viber,WhatsUp)
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Search in posts
Search in pages
Search in posts
Search in pages
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories

Hangers and racks

(Українська) Вішалки та стійки Enran™

(Українська) Enran – найбільша меблева фабрика в Україні з виробництва меблів для магазинів – пропонує на вибір торгові меблі: стійки та вішалки для магазинів.

Стійки та вішалки є важливим елементом частини торгового залу магазинів і точок реалізації. Вони допомагають заощадити площу, зручно розмістити та вигідно продемонструвати товар покупцеві. Ними також облаштовують шоу-рум, автомобільні салони, виставки та спортивні клуби.

Стійки та вішалки можуть відрізнятися між собою за:
розміром;
формою;
функціональністю;
призначенням;
конструкційними особливостями.

Стійки можуть бути розсувними, регулюватися за висотою і, для легкості пересування та маневровості, оснащені коліщатами. За потреби стійки можуть бути різної конфігурації: одноярусними, двоярусними, круговими й спіральними. Для ефектної демонстрації товару вони виготовляються також комбінованими з полицями, підставками та ящиками.

На підприємстві виготовляють торгові меблі з різних матеріалів за індивідуальним замовленням. Конструкції стійок виготовляють з металу необхідної товщини для витримування ваги розміщеного на ній товару. Таке обладнання буде довговічним і міцним. Також при виготовленні вішалок та стійок використовують скло, дерево та шпон.

Компанія Enran умеблює ваше приміщення повним комплектом торгових меблів, а асортиментний ряд вішалок та стійок підкреслить індивідуальний стиль вашої організації й дозволить легко підібрати устаткування потрібної конструкції і типу.

Для роздрібних покупців доставка i збирання меблiв по Києву – безкоштовно! Є можливість самовивозу з виробничої бази та салонів. Доставка в регіони і за кордон.

Ви можете купити вішалки та стійки для магазина в наших меблевих салонах

Enran is a Ukrainian manufacturer of furniture and complex interior solutions in Ukraine

1
The largest manufacturer of furniture in Ukraine since 1992 with its own production base
2
Implementation of individual projects through the joint work of qualified designers and constructors
3
The full cycle of furniture production - from the design sketch, to the exit of the assembly line, thus becoming the market leader
4
Our furniture is set in Ukraine, Moldova, Azerbaijan, Kazakhstan, Germany, France, Sweden, Norway, Slovenia, Israel, Poland, United Arab Emirates