fbpx

Furniture for staff

(Українська) Меблі для персоналу Enran™

(Українська) Enran – найбільша меблева фабрика в Україні з виробництва меблів для персоналу.

На підприємстві виготовляють вироби з різних матеріалів, як серійного виробництва (з ЛДСП, металу, пластику), так і за індивідуальним замовленням із застосуванням натуральної деревини, шпону та скла.

В офісних столах для персоналу було впроваджено технологічну інновацію – поліуретанову крайку, яка робить якісні меблі ще більш зручними.

Наявні серії офісних меблів для персоналу дозволяють створювати сучасні та ефективні рішення для облаштування різних офісів, з різним бюджетом і різними площами меблювання та створювати від одного робочого місця до практично необмеженого спектра робочих зон офісу.

Асортиментний ряд виробів дозволить меблювати будь-який офіс:
– столами для персоналу різних розмірів та конфігурацій;
– мобільними та стаціонарними тумбами на вибір;
– шафами для одягу та документів, стелажами;
– роздільними екранами;
– брифінг приставками;
– композиційними надбудовами.

Більш ніж 30-річний досвід роботи Enran, де працює понад 500 професійних дизайнерів, інженерів, конструкторів і технологів, дозволить обладнати офіс, колл-центр або навчальний простір необхідними меблями для персоналу та створити унікальний і неповторний дизайн інтер’єру.

Для роздрібних покупців доставка i збирання меблiв по Києву – безкоштовно! Є можливість самовивозу з виробничої бази та салонів. Також можлива доставка в регіони і за кордон.

Ви можете купити меблі для персоналу в наших меблевих салонах

Enran is a Ukrainian manufacturer of furniture and complex interior solutions in Ukraine

1
The largest manufacturer of furniture in Ukraine since 1992 with its own production base
2
Implementation of individual projects through the joint work of qualified designers and constructors
3
The full cycle of furniture production - from the design sketch, to the exit of the assembly line, thus becoming the market leader
4
Our furniture is set in Ukraine, Moldova, Belarus, Azerbaijan, Kazakhstan, Germany, France, Sweden, Norway, Slovenia, Israel, Poland, United Arab Emirates, Russia