fbpx
Showroom for home and office
+38093 395 6804(Telegram,Viber,WhatsUp)
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Search in posts
Search in pages
Search in posts
Search in pages
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories

Furniture for lobby

(Українська) Меблі для лоббі Enran™

(Українська) Enran – найбільша меблева фабрика в Україні з виробництва меблів для готелів – пропонує широкий вибір меблів для лоббі.

Лоббі-бар – комфортне і затишне місце для зустрічей та очікування відвідувачів в готелі. Його дизайн має концептуально об’єднуватись з готелем одним дизайнерським задумом і справляти гарне враження на клієнтів. Створюють таку приємну і гостинну атмосферу якісні меблі.

На підприємстві виготовляють вироби з різних матеріалів як серійного виробництва (з ЛДСП, шпону та дерева, в поєднанні з металом, склом і штучним каменем), так і за індивідуальним замовленням. Меблі для ресторану, кафе, лоббі-бару створюють з бездоганних по якості матеріалів провідних європейських виробників.

Меблюють лоббі-бар:
– барними стійками, столами;
– стільцями, кріслами, диванами, пуфами;
– тумбами, журнальними та кавовими столиками;
– шафами для зберігання посуду;
– пристінними модулями й декоративними огорожами;
– вішалками для одягу.

Облаштовуються місця для необхідного обладнання та техніки. Стіни та колони кімнат оздоблюються панелями. На вибір в асортименті оббивні тканини для м’яких меблів зони очікування.

Більш ніж 30-річний досвід роботи компанії Enran, де працює понад 500 професійних дизайнерів, інженерів, конструкторів і технологів, дозволить обладнати ресторан, кафе або бар необхідними меблями та створити унікальний і неповторний дизайн інтер’єру.

Для роздрібних покупців доставка i збирання меблiв по Києву – безкоштовно! Є можливість самовивозу з виробничої бази та салонів. Доставка в регіони і за кордон.

Ви можете купити меблі для лоббі в наших меблевих салонах

Enran is a Ukrainian manufacturer of furniture and complex interior solutions in Ukraine

1
The largest manufacturer of furniture in Ukraine since 1992 with its own production base
2
Implementation of individual projects through the joint work of qualified designers and constructors
3
The full cycle of furniture production - from the design sketch, to the exit of the assembly line, thus becoming the market leader
4
Our furniture is set in Ukraine, Moldova, Azerbaijan, Kazakhstan, Germany, France, Sweden, Norway, Slovenia, Israel, Poland, United Arab Emirates