fbpx

Children's furniture

(Українська) Меблі для дитячої Enran™

(Українська) Enran – найбільша меблева фабрика в Україні з виробництва меблів – пропонує широкий вибір меблі для дитячої: меблі для дітей та підлітків. На підприємстві виготовляють вироби з різних матеріалів як серійного виробництва (з ЛДСП, МДФ, шпону, масиву бука), так і за індивідуальним замовленням.

Для виготовлення меблів для дитячої кімнати використовуються лише найкращі, безпечні, екологічно чисті матеріали. Барвники, які використовуються для тонування меблів, виготовляються на водній основі. Є можливість нанесення декоративних принтів на фасади. Заовалені краї виробів і відсутність гострих ребер на торцях меблів забезпечують безпеку для дитини. Оббивка подушок і чохлів ліжок особливо стійка до забруднення і стирання.

Наявна модульність у виробах серій меблів для дітей та підлітків, дозволяє створити для них справжній мікрокосмос. Широкий асортиментний ряд виробів дозволить меблювати будь-який простір:
– ліжками різних типорозмірів (дитячі, підліткові, двоярусні, зі сходами, з гіркою);
– висувними мобільними ящиками;
– гардеробними шафами;
– ігровими, письмовими, косметичними столами;
– комодами;
– етажерками;
– тумбами приліжковими, мобільними та під ТВ;
– стільчиками;
– полицями;
– пуфами;
– дзеркалами.

Більш ніж 30-річний досвід роботи компанії Enran, де працює понад 500 професійних дизайнерів, інженерів, конструкторів і технологів, дозволить обладнати Вашу дитячу кімнату необхідними виробами та створити вишукану і затишну атмосферу.

Для роздрібних покупців доставка i збирання меблiв по Києву – безкоштовно! Є можливість самовивозу з виробничої бази та салонів. Доставка в регіони і за кордон.

Ви можете купити меблі для дитячої в наших меблевих салонах

Enran is a Ukrainian manufacturer of furniture and complex interior solutions in Ukraine

1
The largest manufacturer of furniture in Ukraine since 1992 with its own production base
2
Implementation of individual projects through the joint work of qualified designers and constructors
3
The full cycle of furniture production - from the design sketch, to the exit of the assembly line, thus becoming the market leader
4
Our furniture is set in Ukraine, Moldova, Belarus, Azerbaijan, Kazakhstan, Germany, France, Sweden, Norway, Slovenia, Israel, Poland, United Arab Emirates, Russia