fbpx

Mirrors

(Українська) Дзеркала для магазинів Enran™

(Українська) Enran – найбільша меблева фабрика в Україні з виробництва меблів для магазинів – пропонує на вибір торгові меблі: дзеркала для магазинів.

Дзеркало є важливим елементом, що доповнює інтер’єр торгового залу магазину або точки реалізації та допомагає покупцеві в огляді товару. Найчастіше їх використовують в магазинах з продажу взуття, одягу, сувенірів, ювелірних виробів, косметики. Це доволі простий виріб, але при правильному розташуванні, робить приміщення максимально стильним, візуально збільшує його в об’ємі та додає освітлення.

Дзеркала можуть бути як самостійним предметом інтер’єру, так і доповненням до інших меблів. Відрізняються вони між собою за типом напилення (срібні та алюмінієві), розміром і формою (квадратні, прямокутні, круглі, овальні й довільної форми).

За призначенням дзеркала поділяються на:
– настінні ростові;
– взуттєві;
– на ніжках;
– мобільні та пересувні на коліщатах.

Компанія Enran умеблює ваше приміщення повним комплектом торгових меблів, а асортиментний ряд виробів підкреслить індивідуальний стиль та дозволить легко підібрати устаткування потрібної конструкції і типу.

Для роздрібних покупців доставка i збирання меблiв по Києву – безкоштовно! Є можливість самовивозу з виробничої бази та салонів. Доставка в регіони і за кордон.

Ви можете купити дзеркала для магазинів в наших меблевих салонах

Enran is a Ukrainian manufacturer of furniture and complex interior solutions in Ukraine

1
The largest manufacturer of furniture in Ukraine since 1992 with its own production base
2
Implementation of individual projects through the joint work of qualified designers and constructors
3
The full cycle of furniture production - from the design sketch, to the exit of the assembly line, thus becoming the market leader
4
Our furniture is set in Ukraine, Moldova, Belarus, Azerbaijan, Kazakhstan, Germany, France, Sweden, Norway, Slovenia, Israel, Poland, United Arab Emirates, Russia