fbpx
Showroom for home and office
+38093 395 6804(Telegram,Viber,WhatsUp)
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Search in posts
Search in pages
Search in posts
Search in pages
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories

Mirrors

(Українська) Дзеркала для магазинів Enran™

(Українська) Enran – найбільша меблева фабрика в Україні з виробництва меблів для магазинів – пропонує на вибір торгові меблі: дзеркала для магазинів.

Дзеркало є важливим елементом, що доповнює інтер’єр торгового залу магазину або точки реалізації та допомагає покупцеві в огляді товару. Найчастіше їх використовують в магазинах з продажу взуття, одягу, сувенірів, ювелірних виробів, косметики. Це доволі простий виріб, але при правильному розташуванні, робить приміщення максимально стильним, візуально збільшує його в об’ємі та додає освітлення.

Дзеркала можуть бути як самостійним предметом інтер’єру, так і доповненням до інших меблів. Відрізняються вони між собою за типом напилення (срібні та алюмінієві), розміром і формою (квадратні, прямокутні, круглі, овальні й довільної форми).

За призначенням дзеркала поділяються на:
– настінні ростові;
– взуттєві;
– на ніжках;
– мобільні та пересувні на коліщатах.

Компанія Enran умеблює ваше приміщення повним комплектом торгових меблів, а асортиментний ряд виробів підкреслить індивідуальний стиль та дозволить легко підібрати устаткування потрібної конструкції і типу.

Для роздрібних покупців доставка i збирання меблiв по Києву – безкоштовно! Є можливість самовивозу з виробничої бази та салонів. Доставка в регіони і за кордон.

Ви можете купити дзеркала для магазинів в наших меблевих салонах

Enran is a Ukrainian manufacturer of furniture and complex interior solutions in Ukraine

1
The largest manufacturer of furniture in Ukraine since 1992 with its own production base
2
Implementation of individual projects through the joint work of qualified designers and constructors
3
The full cycle of furniture production - from the design sketch, to the exit of the assembly line, thus becoming the market leader
4
Our furniture is set in Ukraine, Moldova, Azerbaijan, Kazakhstan, Germany, France, Sweden, Norway, Slovenia, Israel, Poland, United Arab Emirates