fbpx

Living room furniture

(Українська) Меблі для вітальні Enran™

(Українська) Enran – найбільша меблева фабрика в Україні з виробництва меблів для вітальні. На підприємстві виготовляють вироби з різних матеріалів як серійного виробництва (з ЛДСП, МДФ, шпону, букового щита, скла), так і за індивідуальним замовленням. При виробництві меблів для дому застосовується екологічно чисте лакофарбове покриття.

Незалежні модулі серій меблів для вітальні комбінуються в різні набори. Всі скляні елементи укріплені прозорою протиударною плівкою. Окремі серії мають LED підсвічування – світло біле, холодне.

Наявні серії меблів для вітальні дозволяють, використовуючи сучасні матеріали, створювати інтер’єр за власним бажанням, не обмежуючи фантазію. Асортиментний ряд виробів дозволить меблювати будь-який простір:
– тумбами, шафами та комодами різних типорозмірів;
– тумбами для ТВ, апаратури й бару;
– етажерками;
– журнальними столами;
– полицями;
– дзеркалами.

Більш ніж 30-річний досвід роботи компанії Enran, де працює понад 500 професійних дизайнерів, інженерів, конструкторів і технологів, дозволить обладнати Вашу вітальню необхідними виробами та створити вишукану і затишну атмосферу.

Для роздрібних покупців доставка i збирання меблiв по Києву – безкоштовно! Можливість самовивозу з виробничої бази та салонів. Доставка в регіони і за кордон.

Ви можете купити меблі для вітальні в наших меблевих салонах

Enran is a Ukrainian manufacturer of furniture and complex interior solutions in Ukraine

1
The largest manufacturer of furniture in Ukraine since 1992 with its own production base
2
Implementation of individual projects through the joint work of qualified designers and constructors
3
The full cycle of furniture production - from the design sketch, to the exit of the assembly line, thus becoming the market leader
4
Our furniture is set in Ukraine, Moldova, Belarus, Azerbaijan, Kazakhstan, Germany, France, Sweden, Norway, Slovenia, Israel, Poland, United Arab Emirates, Russia