fbpx

Meeting rooms

(Українська) Переговорні кімнати Enran™

(Українська) Enran – найбільша меблева фабрика в Україні з виробництва переговорних кімнат. В сучасному офісі переговорні кімнати займають одне з провідних місць, адже вони є обличчям компанії під час проведення співбесід, нарад, презентацій, конференцій і переговорів, та мають справити гарне враження на відвідувачів.

Меблі для переговорних кімнат від Enran здатні підкреслити високий статус компанії, оскільки виготовляють з якісних матеріалів як серійного виробництва (з ЛДСП, металу, пластику), так і за індивідуальним замовленням.

Наявні серії офісних меблів дозволяють якісно меблювати місця для конференцій і семінарів, облаштовувати переговорні кімнати та silent zones.

Асортиментний ряд виробів дозволить меблювати будь-який простір конференційними столами та столами для переговорів різних розмірів, форм, стилів і конфігурацій – від класичних до сучасних, футуристичних; а зони тихих переговорів / очікування – облаштувати диванами, комплектами м’яких меблів, модульними диванами, пуфами, перегородками.

Більш ніж 30-річний досвід Enran, де працює понад 500 професійних дизайнерів, інженерів, конструкторів і технологів, дозволить обладнати ваш простір конференційними столами та необхідними меблями для переговорних кімнат, створити унікальний і неповторний дизайн інтер’єру.

Для роздрібних покупців доставка i збирання меблiв по Києву – безкоштовно! Є можливість самовивозу з виробничої бази та салонів. Також можлива доставка в регіони і за кордон.

Ви можете купити переговорні кімнати в наших меблевих салонах

Enran is a Ukrainian manufacturer of furniture and complex interior solutions in Ukraine

1
The largest manufacturer of furniture in Ukraine since 1992 with its own production base
2
Implementation of individual projects through the joint work of qualified designers and constructors
3
The full cycle of furniture production - from the design sketch, to the exit of the assembly line, thus becoming the market leader
4
Our furniture is set in Ukraine, Moldova, Belarus, Azerbaijan, Kazakhstan, Germany, France, Sweden, Norway, Slovenia, Israel, Poland, United Arab Emirates, Russia