fbpx

Furniture for offices

(Українська) Меблі для кабінетів Enran™

(Українська) Enran – найбільша меблева фабрика в Україні з виробництва меблів для кабінетів – пропонує широкий вибір кабінетів керівника.

На підприємстві виготовляють вироби з різних матеріалів, як серійного виробництва (з ЛДСП та шпону – в поєднанні з металом, склом і штучним каменем), так і за індивідуальним замовленням.

Меблі для кабінетів створені в унікальному дизайні з використанням бездоганних по якості матеріалів провідних європейських виробників. Меблі для кабінетів від Enran будуть актуальними для керівника будь-якого рангу. Виконані в стриманому класичному чи провокаційному яскравому стилі, вони підкреслять статус керівника та його компанії.

Наявні серії офісних меблів для кабінетів та асортиментний ряд виробів – дозволяють меблювати його:

– основним робочим столом різних розмірів та форм;
– конференц-приставками, стаціонарними та мобільними тумбами;
– кріслом для керівника;
– столом та кріслами для переговорів;
– шафами для документів та одягу;
– журнальним столиком;
– м’якими меблями для зони відпочинку;
– іншими необхідними аксесуарами.

Більш ніж 30-річний досвід роботи Enran, де працює понад 500 професійних дизайнерів, інженерів, конструкторів і технологів, дозволить обладнати кабінет керівника необхідними меблями та створити унікальний і неповторний дизайн інтер’єру.

Для роздрібних покупців доставка i збирання меблiв по Києву – безкоштовно! Є можливість самовивозу з виробничої бази та салонів. Також можлива доставка в регіони і за кордон.

Ви можете купити меблі для кабінетів в наших меблевих салонах

Enran is a Ukrainian manufacturer of furniture and complex interior solutions in Ukraine

1
The largest manufacturer of furniture in Ukraine since 1992 with its own production base
2
Implementation of individual projects through the joint work of qualified designers and constructors
3
The full cycle of furniture production - from the design sketch, to the exit of the assembly line, thus becoming the market leader
4
Our furniture is set in Ukraine, Moldova, Belarus, Azerbaijan, Kazakhstan, Germany, France, Sweden, Norway, Slovenia, Israel, Poland, United Arab Emirates, Russia