fbpx

Hooks and brackets

(Українська) Гачки та кронштейни Enran™

(Українська) Enran – найбільша меблева фабрика в Україні з виробництва меблів для магазинів – пропонує на вибір торгові меблі: гачки та кронштейни.

Гачки та кронштейни є універсальними елементами, що використовуються в торговому залі магазинів і точок реалізації. Вони допомагають покупцеві в огляді товарів і дозволяють максимально економити торгову площу приміщення. Досить широко користуються ними в магазинах з продажу взуття, одягу, книг, сувенірів, побутової техніки.

Кронштейни використовують для монтажу полиць, стелажів, панелей і стійок. Їх можна монтувати на різних поверхнях.

До основних переваг кронштейнів варто віднести:
сумісність з різними елементами торгового обладнання;
міцність і довговічність;
легкість монтажу.

Кронштейни можуть бути настінними, висувними, підлоговими та пересувними, за бажанням обладнаними коліщатами.

Гачки дозволяють ще більше економити торговий простір магазинів і точок реалізації. Завдяки своїй простоті, їх легко розміщувати.

Залежно від їхнього застосування, гачки можуть бути найрізноманітніших форм: зокрема, для економ панелі, на торговельну сітку або з цінником. Різнитися вони можуть і за довжиною. По суті, гачки та кронштейни є конструктором, що дозволяє самостійно змінювати місце розташування потрібних товарів.

Компанія Enran умеблює ваше приміщення повним комплектом торгових меблів, а асортиментний ряд виробів підкреслить індивідуальний стиль та дозволить легко підібрати устаткування потрібної конструкції і типу.

Для роздрібних покупців доставка i збирання меблiв по Києву – безкоштовно! Є можливість самовивозу з виробничої бази та салонів. Доставка в регіони і за кордон.

Ви можете купити гачки та кронштейни для магазина в наших меблевих салонах

Enran is a Ukrainian manufacturer of furniture and complex interior solutions in Ukraine

1
The largest manufacturer of furniture in Ukraine since 1992 with its own production base
2
Implementation of individual projects through the joint work of qualified designers and constructors
3
The full cycle of furniture production - from the design sketch, to the exit of the assembly line, thus becoming the market leader
4
Our furniture is set in Ukraine, Moldova, Belarus, Azerbaijan, Kazakhstan, Germany, France, Sweden, Norway, Slovenia, Israel, Poland, United Arab Emirates, Russia