fbpx

Меблі для дитячої

Меблі для дитячої Enran™

Enran – найбільша меблева фабрика в Україні з виробництва меблів – пропонує широкий вибір меблі для дитячої: меблі для дітей та підлітків. На підприємстві виготовляють вироби з різних матеріалів як серійного виробництва (з ЛДСП, МДФ, шпону, масиву бука), так і за індивідуальним замовленням.

Для виготовлення меблів для дитячої кімнати використовуються лише найкращі, безпечні, екологічно чисті матеріали. Барвники, які використовуються для тонування меблів, виготовляються на водній основі. Є можливість нанесення декоративних принтів на фасади. Заовалені краї виробів і відсутність гострих ребер на торцях меблів забезпечують безпеку для дитини. Оббивка подушок і чохлів ліжок особливо стійка до забруднення і стирання.

Наявна модульність у виробах серій меблів для дітей та підлітків, дозволяє створити для них справжній мікрокосмос. Широкий асортиментний ряд виробів дозволить меблювати будь-який простір:
– ліжками різних типорозмірів (дитячі, підліткові, двоярусні, зі сходами, з гіркою);
– висувними мобільними ящиками;
– гардеробними шафами;
– ігровими, письмовими, косметичними столами;
– комодами;
– етажерками;
– тумбами приліжковими, мобільними та під ТВ;
– стільчиками;
– полицями;
– пуфами;
– дзеркалами.

Більш ніж 30-річний досвід роботи компанії Enran, де працює понад 500 професійних дизайнерів, інженерів, конструкторів і технологів, дозволить обладнати Вашу дитячу кімнату необхідними виробами та створити вишукану і затишну атмосферу.

Для роздрібних покупців доставка i збирання меблiв по Києву – безкоштовно! Є можливість самовивозу з виробничої бази та салонів. Доставка в регіони і за кордон.

Ви можете купити меблі для дитячої в наших меблевих салонах

Enran — найбільша меблева фабрика України

1
Найбільший виробник меблів в Україні з 1992 року з власною виробничою базою
2
Успішна реалізація проектів завдяки злагодженій роботі кваліфікованих фахівців на кожному етапі
3
Повний цикл виробництва меблів — від проектування до виготовлення та монтажу виробів на об'єкті замовника
4
Enran успішно працює в Україні, Німеччині, Франції, Швеції, Норвегії, Словенії, Ізраїлі, Польщі, ОАЕ, Молдові, Білорусі, Азербайджані, Казахстані, Росії.