fbpx

Меблі для зони рецепції

Меблі для зони рецепції Enran™

Enran – найбільша меблева фабрика в Україні з виробництва меблів для готелів – пропонує широкий вибір меблів для зони рецепції.

Меблі для зони рецепції є центральним елементом готелю, що вперше зустрічають постояльці. Це центр комунікації готелю, і він має справляти гарне враження на клієнтів.

На підприємстві виготовляють вироби з різних матеріалів як серійного виробництва (з ЛДСП та шпону, в поєднанні з металом, склом і штучним каменем), так і за індивідуальним замовленням. Меблі для рецепції та зони очікування створюють з бездоганних по якості матеріалів провідних європейських виробників.

Асортиментний ряд меблів для зони рецепції має:
– стійки для одного працівника або композиції для декількох;
– стаціонарні та мобільні тумби;
– шафи для документів та одягу, вішалки;
– журнальні та кавові столики;
– стільці, крісла, дивани, пуфи та модульні комплекси;
– різні необхідні аксесуари.

При виготовленні рецепції є можливість створити унікальну та вишукану накладку з логотипом готелю. Виготовляється вона зі штучного каменю з підсвічуванням логотипу. Внутрішній простір з боку працівника обладнано поличками для документів і канцелярського приладдя. Передбачаються місця для фрігобару, кулера та кавоварки.

На вибір в асортименті оббивні тканини для м’яких меблів зони очікування.

Більш ніж 30-річний досвід роботи компанії Enran, де працює понад 500 професійних дизайнерів, інженерів, конструкторів і технологів, дозволить обладнати готель і, зокрема, зону рецепції та очікування необхідними меблями та створити унікальний і неповторний дизайн інтер’єру.

Для роздрібних покупців доставка i збирання меблiв по Києву – безкоштовно! Є можливість самовивозу з виробничої бази та салонів. Доставка в регіони і за кордон.

Ви можете купити меблі для зони рецепції в наших меблевих салонах

Enran — найбільша меблева фабрика України

1
Найбільший виробник меблів в Україні з 1992 року з власною виробничою базою
2
Успішна реалізація проектів завдяки злагодженій роботі кваліфікованих фахівців на кожному етапі
3
Повний цикл виробництва меблів — від проектування до виготовлення та монтажу виробів на об'єкті замовника
4
Enran успішно працює в Україні, Німеччині, Франції, Швеції, Норвегії, Словенії, Ізраїлі, Польщі, ОАЕ, Молдові, Білорусі, Азербайджані, Казахстані, Росії.