fbpx

Меблі для вітальні

Меблі для вітальні Enran™

Enran – найбільша меблева фабрика в Україні з виробництва меблів для вітальні. На підприємстві виготовляють вироби з різних матеріалів як серійного виробництва (з ЛДСП, МДФ, шпону, букового щита, скла), так і за індивідуальним замовленням. При виробництві меблів для дому застосовується екологічно чисте лакофарбове покриття.

Незалежні модулі серій меблів для вітальні комбінуються в різні набори. Всі скляні елементи укріплені прозорою протиударною плівкою. Окремі серії мають LED підсвічування – світло біле, холодне.

Наявні серії меблів для вітальні дозволяють, використовуючи сучасні матеріали, створювати інтер’єр за власним бажанням, не обмежуючи фантазію. Асортиментний ряд виробів дозволить меблювати будь-який простір:
– тумбами, шафами та комодами різних типорозмірів;
– тумбами для ТВ, апаратури й бару;
– етажерками;
– журнальними столами;
– полицями;
– дзеркалами.

Більш ніж 30-річний досвід роботи компанії Enran, де працює понад 500 професійних дизайнерів, інженерів, конструкторів і технологів, дозволить обладнати Вашу вітальню необхідними виробами та створити вишукану і затишну атмосферу.

Для роздрібних покупців доставка i збирання меблiв по Києву – безкоштовно! Можливість самовивозу з виробничої бази та салонів. Доставка в регіони і за кордон.

Ви можете купити меблі для вітальні в наших меблевих салонах

Enran — найбільша меблева фабрика України

1
Найбільший виробник меблів в Україні з 1992 року з власною виробничою базою
2
Успішна реалізація проектів завдяки злагодженій роботі кваліфікованих фахівців на кожному етапі
3
Повний цикл виробництва меблів — від проектування до виготовлення та монтажу виробів на об'єкті замовника
4
Enran успішно працює в Україні, Німеччині, Франції, Швеції, Норвегії, Словенії, Ізраїлі, Польщі, ОАЕ, Молдові, Білорусі, Азербайджані, Казахстані, Росії.