fbpx

Вішалки та стійки

Вішалки та стійки Enran™

Enran – найбільша меблева фабрика в Україні з виробництва меблів для магазинів – пропонує на вибір торгові меблі: стійки та вішалки для магазинів.

Стійки та вішалки є важливим елементом частини торгового залу магазинів і точок реалізації. Вони допомагають заощадити площу, зручно розмістити та вигідно продемонструвати товар покупцеві. Ними також облаштовують шоу-рум, автомобільні салони, виставки та спортивні клуби.

Стійки та вішалки можуть відрізнятися між собою за:
розміром;
формою;
функціональністю;
призначенням;
конструкційними особливостями.

Стійки можуть бути розсувними, регулюватися за висотою і, для легкості пересування та маневровості, оснащені коліщатами. За потреби стійки можуть бути різної конфігурації: одноярусними, двоярусними, круговими й спіральними. Для ефектної демонстрації товару вони виготовляються також комбінованими з полицями, підставками та ящиками.

На підприємстві виготовляють торгові меблі з різних матеріалів за індивідуальним замовленням. Конструкції стійок виготовляють з металу необхідної товщини для витримування ваги розміщеного на ній товару. Таке обладнання буде довговічним і міцним. Також при виготовленні вішалок та стійок використовують скло, дерево та шпон.

Компанія Enran умеблює ваше приміщення повним комплектом торгових меблів, а асортиментний ряд вішалок та стійок підкреслить індивідуальний стиль вашої організації й дозволить легко підібрати устаткування потрібної конструкції і типу.

Для роздрібних покупців доставка i збирання меблiв по Києву – безкоштовно! Є можливість самовивозу з виробничої бази та салонів. Доставка в регіони і за кордон.

Ви можете купити вішалки та стійки для магазина в наших меблевих салонах

Enran — найбільша меблева фабрика України

1
Найбільший виробник меблів в Україні з 1992 року з власною виробничою базою
2
Успішна реалізація проектів завдяки злагодженій роботі кваліфікованих фахівців на кожному етапі
3
Повний цикл виробництва меблів — від проектування до виготовлення та монтажу виробів на об'єкті замовника
4
Enran успішно працює в Україні, Німеччині, Франції, Швеції, Норвегії, Словенії, Ізраїлі, Польщі, ОАЕ, Молдові, Білорусі, Азербайджані, Казахстані, Росії.