fbpx
Салон меблів для дому та офісу
+38093 395 6804(Telegram,Viber,WhatsUp)
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Search in posts
Search in pages
Search in posts
Search in pages
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories

Вішалки та стійки

Вішалки та стійки Enran™

Enran – найбільша меблева фабрика в Україні з виробництва меблів для магазинів – пропонує на вибір торгові меблі: стійки та вішалки для магазинів.

Стійки та вішалки є важливим елементом частини торгового залу магазинів і точок реалізації. Вони допомагають заощадити площу, зручно розмістити та вигідно продемонструвати товар покупцеві. Ними також облаштовують шоу-рум, автомобільні салони, виставки та спортивні клуби.

Стійки та вішалки можуть відрізнятися між собою за:
розміром;
формою;
функціональністю;
призначенням;
конструкційними особливостями.

Стійки можуть бути розсувними, регулюватися за висотою і, для легкості пересування та маневровості, оснащені коліщатами. За потреби стійки можуть бути різної конфігурації: одноярусними, двоярусними, круговими й спіральними. Для ефектної демонстрації товару вони виготовляються також комбінованими з полицями, підставками та ящиками.

На підприємстві виготовляють торгові меблі з різних матеріалів за індивідуальним замовленням. Конструкції стійок виготовляють з металу необхідної товщини для витримування ваги розміщеного на ній товару. Таке обладнання буде довговічним і міцним. Також при виготовленні вішалок та стійок використовують скло, дерево та шпон.

Компанія Enran умеблює ваше приміщення повним комплектом торгових меблів, а асортиментний ряд вішалок та стійок підкреслить індивідуальний стиль вашої організації й дозволить легко підібрати устаткування потрібної конструкції і типу.

Для роздрібних покупців доставка i збирання меблiв по Києву – безкоштовно! Є можливість самовивозу з виробничої бази та салонів. Доставка в регіони і за кордон.

Ви можете купити вішалки та стійки для магазина в наших меблевих салонах

Enran — найбільша меблева фабрика України

1
Найбільший виробник меблів в Україні з 1992 року з власною виробничою базою
2
Успішна реалізація проєктів завдяки злагодженій роботі кваліфікованих фахівців на кожному етапі
3
Повний цикл виробництва меблів — від проектування до виготовлення та монтажу виробів на об'єкті замовника
4
Enran успішно працює в Україні, Німеччині, Франції, Швеції, Норвегії, Словенії, Ізраїлі, Польщі, ОАЕ, Молдові, Азербайджані, Казахстані