fbpx

Дзеркала

Дзеркала для магазинів Enran™

Enran – найбільша меблева фабрика в Україні з виробництва меблів для магазинів – пропонує на вибір торгові меблі: дзеркала для магазинів.

Дзеркало є важливим елементом, що доповнює інтер’єр торгового залу магазину або точки реалізації та допомагає покупцеві в огляді товару. Найчастіше їх використовують в магазинах з продажу взуття, одягу, сувенірів, ювелірних виробів, косметики. Це доволі простий виріб, але при правильному розташуванні, робить приміщення максимально стильним, візуально збільшує його в об’ємі та додає освітлення.

Дзеркала можуть бути як самостійним предметом інтер’єру, так і доповненням до інших меблів. Відрізняються вони між собою за типом напилення (срібні та алюмінієві), розміром і формою (квадратні, прямокутні, круглі, овальні й довільної форми).

За призначенням дзеркала поділяються на:
– настінні ростові;
– взуттєві;
– на ніжках;
– мобільні та пересувні на коліщатах.

Компанія Enran умеблює ваше приміщення повним комплектом торгових меблів, а асортиментний ряд виробів підкреслить індивідуальний стиль та дозволить легко підібрати устаткування потрібної конструкції і типу.

Для роздрібних покупців доставка i збирання меблiв по Києву – безкоштовно! Є можливість самовивозу з виробничої бази та салонів. Доставка в регіони і за кордон.

Ви можете купити дзеркала для магазинів в наших меблевих салонах

Enran — найбільша меблева фабрика України

1
Найбільший виробник меблів в Україні з 1992 року з власною виробничою базою
2
Успішна реалізація проектів завдяки злагодженій роботі кваліфікованих фахівців на кожному етапі
3
Повний цикл виробництва меблів — від проектування до виготовлення та монтажу виробів на об'єкті замовника
4
Enran успішно працює в Україні, Німеччині, Франції, Швеції, Норвегії, Словенії, Ізраїлі, Польщі, ОАЕ, Молдові, Білорусі, Азербайджані, Казахстані, Росії.