fbpx

Дивани

Дивани Enran™

Enran – найбільша меблева фабрика в Україні з виробництва диванів для дому та офісу.

Вже давно дивани стали неодмінним атрибутом інтер’єру сучасного офісу – вони роблять його показним та комфортним. Ними облаштовують кабінети, приймальні керівників, переговорні кімнати, зони відпочинку та очікування. Дивани мають різноманіття варіантів виконання та можуть бути одномісними, двомісними, тримісними, кутовими, модульними та з перегородками. Відрізняються вони й за стилем виконання: від компактних недорогих моделей для невеликих офісів – до стильних і респектабельних.

Дивани чудово поєднуються з оперативними серійними меблями, кабінетами, рецепціями.

Виготовляються вони з міцних, екологічно чистих матеріалів. В якості оббивки для диванів використовуються міцні й зносостійкі матеріали – тканина і шкіра. Різноманіття колірних рішень допоможе підібрати диван під ваш інтер’єр.

Наявні серії офісних диванів дозволять створити сучасні та ефективні рішення для облаштування різних зон офісу та дому. Асортиментний ряд виробів дозволить підібрати міцні, ергономічні та комфортні м’які меблі.

Для роздрібних покупців доставка i збирання меблiв по Києву – безкоштовно! Можливість самовивозу з виробничої бази та салонів. Доставка в регіони і за кордон.

Ви можете купити дивани для офісу та дому в наших меблевих салонах

Enran — найбільша меблева фабрика України

1
Найбільший виробник меблів в Україні з 1992 року з власною виробничою базою
2
Успішна реалізація проектів завдяки злагодженій роботі кваліфікованих фахівців на кожному етапі
3
Повний цикл виробництва меблів — від проектування до виготовлення та монтажу виробів на об'єкті замовника
4
Enran успішно працює в Україні, Німеччині, Франції, Швеції, Норвегії, Словенії, Ізраїлі, Польщі, ОАЕ, Молдові, Білорусі, Азербайджані, Казахстані, Росії.