fbpx

Гачки та кронштейни

Гачки та кронштейни Enran™

Enran – найбільша меблева фабрика в Україні з виробництва меблів для магазинів – пропонує на вибір торгові меблі: гачки та кронштейни.

Гачки та кронштейни є універсальними елементами, що використовуються в торговому залі магазинів і точок реалізації. Вони допомагають покупцеві в огляді товарів і дозволяють максимально економити торгову площу приміщення. Досить широко користуються ними в магазинах з продажу взуття, одягу, книг, сувенірів, побутової техніки.

Кронштейни використовують для монтажу полиць, стелажів, панелей і стійок. Їх можна монтувати на різних поверхнях.

До основних переваг кронштейнів варто віднести:
сумісність з різними елементами торгового обладнання;
міцність і довговічність;
легкість монтажу.

Кронштейни можуть бути настінними, висувними, підлоговими та пересувними, за бажанням обладнаними коліщатами.

Гачки дозволяють ще більше економити торговий простір магазинів і точок реалізації. Завдяки своїй простоті, їх легко розміщувати.

Залежно від їхнього застосування, гачки можуть бути найрізноманітніших форм: зокрема, для економ панелі, на торговельну сітку або з цінником. Різнитися вони можуть і за довжиною. По суті, гачки та кронштейни є конструктором, що дозволяє самостійно змінювати місце розташування потрібних товарів.

Компанія Enran умеблює ваше приміщення повним комплектом торгових меблів, а асортиментний ряд виробів підкреслить індивідуальний стиль та дозволить легко підібрати устаткування потрібної конструкції і типу.

Для роздрібних покупців доставка i збирання меблiв по Києву – безкоштовно! Є можливість самовивозу з виробничої бази та салонів. Доставка в регіони і за кордон.

Ви можете купити гачки та кронштейни для магазина в наших меблевих салонах

Enran — найбільша меблева фабрика України

1
Найбільший виробник меблів в Україні з 1992 року з власною виробничою базою
2
Успішна реалізація проектів завдяки злагодженій роботі кваліфікованих фахівців на кожному етапі
3
Повний цикл виробництва меблів — від проектування до виготовлення та монтажу виробів на об'єкті замовника
4
Enran успішно працює в Україні, Німеччині, Франції, Швеції, Норвегії, Словенії, Ізраїлі, Польщі, ОАЕ, Молдові, Білорусі, Азербайджані, Казахстані, Росії.