fbpx
Салон меблів для дому та офісу
+38093 395 6804(Telegram,Viber,WhatsUp)
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Search in posts
Search in pages
Search in posts
Search in pages
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Про компанію
Про компанію
Меблева фабрика Enran

Enran — найбільша меблева фабрика України. Основна спеціалізація — проектування, виробництво, продаж і монтаж меблів, панелей для офісів і готелів, обладнання для магазинів, серійних та індивідуальних проектних рішень для дому. Виробничий комплекс Enran розташований в селі Старі Петрівці під Києвом і займає площу 22 000 кв.м. Комплекс оснащений передовим обладнанням в Україні — ми обробляємо Л ДСП, МДФ, HPL, компакт-плиту, натуральне дерево і шпони, штучний і натуральний камінь, тканини та шкіру, скло й акрил, чорний метал (різання, зварювання і порошкове фарбування) і нержавіючу сталь. Команда Enran — це професіонали з високою кваліфікацією: продавці-консультанти, менеджери проектів, дизайнери, конструктори, технологи, оператори верстатів ЧПУ, монтажники, фахівці сервісної служби.   Наша команда формувалася протягом багатьох років і продовжує поповнюватися новими професіоналами. Ми пишаємося своїм колективом. Ми не зупиняємося на досягнутому та продовжуємо розвиватися заради комфорту наших Замовників і Партнерів.

Проект меблирования офисного помещения
Про компанію
Історія

З 1992 року Енран пройшов непростий, але успішний шлях об’єднання своїх підрозділів в потужну компанію, що займає пріоритетні позиції на українському ринку меблів.

1992
рік

Рік заснування компанії Енран.

1993
рік

Запуск виробничої бази Енран (с. Старі Петрівці, Київська область).

1996
рік

Розширення Виробничого комплексу Енран: відкриття виробництва металопластикових конструкцій та виробництва офісних меблів.

1996-1997
рік

Розвиток серійного виробництва меблів, випуск серій офісних меблів на ринок України.

1997
рік

Активний розвиток дилерської мережі: продаж і доставка продукції в будь-яку точку України.

1998
рік

Відкриття першого фірмового магазину в Києві. «Галерея Енран» – не тільки місце презентацій, зустрічей, спілкування, а й точка відліку: звідси починалося формування мережі продажів підприємства.

1999
рік

СП Енран перетворено в Закрите Акціонерне Товариство Енран. Компанії Енран вручено Міжнародний приз «За комерційний успіх» Клубу лідерів торгівлі та журналу «Merkado Mundai» (Італія), який присуджується підприємствам, чий імідж бездоганний завдяки якості продукції та сервісу, а діяльність відрізняється престижем і дотриманням традицій. Відкриття виробництва з виготовлення м’яких офісних меблів.

2000
рік

ЗАТ Енран нагороджений дипломом «Кращі меблі України 2000» і отримав приз «Кращі меблі року» за високі досягнення в сфері виробництва меблів в Україні. Розширення асортименту серійної продукції компанії. Утворено новий підрозділ  –  Енран – ЗЛК (м. Хуст, Закарпатська обл.)  –  підприємство з повним циклом переробки деревини.

2001
рік

ЗАТ Енран пройшов сертифікацію за системою якості ISO 9001 (за новою версією 2000 року). На Українській виставці «Контрактовий Ярмарок» представлена нова колекція житлових меблів «Ліцей», «Бланка», «Роло».

2002
рік

Початок виробництва офісних меблів серії «Квант» і розширення лінійки продукту серії «Техно». Виведення на ринок нової торгової марки «Новеаль» (меблі для дому), яка включає в себе дитячо-молодіжні серії і спальні з натурального дерева.

2003
рік

Виведення на ринок нової торгової марки Енран Нурус для виробництва офісних меблів «А» класу. Просування на ринок України нової серії оперативних офісних меблів «Varto». Початок роботи з натуральними матеріалами (шпон і масив), виробництво шпонованих кабінетів серії «Нео». У березні на виставці «Київ Експо Меблі» під новою торговою маркою «Новеаль» були представлені спальні  – «Ідилія» та «Мелодія». Буковий щит і буковий шпон, з яких виготовлені нові лінії, якнайкраще відповідають стилю і призначенням меблів.

2004
рік

Початок виробництва нової серії меблів для офісу «Статус». «Статус»  –  це не просто кабінет, а меблева система, яка прийшла на зміну старому кабінету «Омега-Статус». Енран запропонував ринку серію дитячих меблів «Ельф» з натурального букового щита і шпону.

2005
рік

Компанія Енран взяла участь в міжнародній спеціалізованій виставці «Київ Експо Меблі 2005», де були представлені нові серії офісних меблів  –  кабінети «Топаз» (надалі серія «Квадро») і «Магнум». Впровадження у виробництво офісних меблів нової ексклюзивної технології  –  покриття «корунд».

2006
рік

На XVII Міжнародній спеціалізованій виставці «Київ Експо Меблі» компанія Енран отримала 1-е місце в номінації «Інновація» за застосування технології «тамбурат».

2007
рік

Розпочато серійне виробництво нових офісних меблів «Дует».

2008
рік

Енран продовжив лінію дитячих меблів «Ельф» і запропонував ринку нову колекцію підліткових меблів «Ельф 10+», яка виконана з натуральних матеріалів  –  масиву бука, шпону явора і бука.

2009
рік

Створена нова колекція офісних меблів KBS, перший показ якої відбувся на виставці «Office Exhibition» в березні 2009 в Дубаї (ОАЕ). Компанія почала розробку колекцій меблів для готельного бізнесу. Представлені економ-версія готельного номера «Академія» та комплект меблів для vip-номерів серії «Shady». Вперше ці колекції були представлені в травні 2009 р на виставці The Hotel Show (Дубаї, ОАЕ).

2010
рік

Успішна ресертифікація ISO 9001: 2008. Розроблено та запропоновано ринку меблі групи DIY «Летта»  – екологічно чистий продукт з натурального закарпатського бука, обробленого водними лаками чотирьох кольорів: натуральний, горіх, венге і перли. Колекція домашніх меблів «Летта» завоювала любов споживачів російського і українського ринків. Компанія відкрила Салон інтер’єрних рішень в м.Києві.

2011
рік

Підписано контракт про співпрацю з найбільшим російським виробником і постачальником офісних меблів – компанією “СКАЙЛЕНД”, дилерська мережа якого налічує 600 компаній по всіх регіонах Росії. Предметом контракту є розробка ідеї дизайну з подальшим виробництвом семи серій кабінетів керівників. Прийнято у виробництво кабінет розробки компанії “СКАЙЛЕНД”. Освоєно нові технології обробки металу.

2012
рік

На ринку представлені нові кабінети для керівників “Спайдер”, “Грейс” та “Академія”. Розширено лінійку продукту “Летта”. Компанія удостоєна призу “Кращий експортер року”. За результатами 2012 року Енран очолив «Лігу Кращих», зайнявши 1-е місце в Міжнародному економічному рейтингу. У зв’язку з цим нашій компанії було присвоєно статус-звання «Підприємство регіону 2012», що підтверджено відповідним сертифікатом. За вагомий внесок у розвиток і результативне управління підприємством Козицький Євген Юрійович (Голова Правління Приватного АТ Енран) нагороджений орденом «Хрест Пошани» і сертифікатом «Керівник року України 2012»!

2013
рік

Успішна ресертифікація за міжнародним стандартом якості ISO 9001. Модельний ряд кабінету «Квадро» доповнений лінійкою «Квадро-рецепції» для умеблювання приймалень. Початок виробництва нової серії дитячих меблів «Казка». Участь в конференції Outsource People 2013 у Харкові.

2014
рік

Освоєна і впроваджена у виробництво нова технологія нанесення високо-глянцевого лаку на ЛДСП. Участь в Київському міжнародному меблевому форумі (KIFF-2014), де відбувся перший показ нової серії дитячих меблів «Казка» і кабінету «Спайдер». Компанія Енран отримала «Кришталеву піраміду» і була заслужено нагороджена дипломом за кращі меблі в номінації «Офіс 2014» – кабінет SPIDER.

Жовтень 2014
рік

Участь у найбільшій міжнародній виставці меблів і дизайнерських рішень для офісу – ORGATEC MODERN OFFICE & FACILITY (Кельн, Німеччина). На стенді Енран були представлені робочі місця KBS, кабінет «Спайдер», м’які меблі «Кейк», «Карат», «Ескабар», індивідуальні рецепції, а також індивідуальні журнальні столи.

2015
рік

Доповнено асортимент меблів для віталень шістьма новими колекціями – Дарсі, Джені, Дакота, Дрім, Дороті, Дарлін. Запропоновано покупцям Стіл-парту з масиву бука, яка росте разом з дитиною, завдяки можливості регулювати висоту стільниці відносно підлоги. А також парта легко перетворюється в мольберт. Підтримується складська програма! Розроблено новинки для офісу: переговорні зони і дивани. Реалізовано перші проекти з даними виробами.

2016
рік

Енран бере участь в міжнародній виставці з організації офісів ORGATEC 2016 (Кельн, Німеччина). На виставці були представлені сучасні рішення, реалізовані нестандартні ідеї в сфері комерційних та контрактних меблів. Поповнено парк обладнання новим кромкооблицювальним верстатом серії AURIGA від компанії HOLZ-HER. Створена нова лінійка диванів для офісу Тоскана. Ринку представлена нова серія оперативних меблів, основним дизайноутворюючим елементом якої є незвичайні А-образні опори столів. А1 – це чіткі лінії, поєднання білого кольору і яскравих акцентів в елементах виробів.

2017
рік

Енран активно розширює свою присутність на європейському ринку, укладені ряд довгострокових контрактів на поставку торгового обладнання. Лінійка меблів для персоналу KBS доповнена новими опорами з підйомним механізмом. Розширено асортимент деревних декорів ЛДСП для оперативних меблів. Кабінети Грейс і Квадро тепер доступні серійно в нових шпонах дуб і горіх.

2018
рік

Розпочато розробку нової колекції оперативних меблів – N.I.C.E. з урахуванням актуальних тенденцій, дизайнерських та технологічних рішень, затребуваних ринком меблів. На церемонії Retail & Development Business Awards магазин ISEI визнаний кращим шоп-концептом 2018 року. Нам, як українському виробнику меблів для даного бренду, приємно бути учасниками такого успішного проекту. Парк обладнання виробничого комплексу Енран доповнено новим обладнанням для обробки рідких поліуретанів. Салон Галерея відзначив своє 20-тиріччя.

2019
рік

Введена в серійне виробництво нова лінійка меблів для персоналу N.I.C.E. Розширено асортимент крісел і диванів. Розроблена і представлена ​​ринку серія диванів А2 з шумопоглинаючими перегородками. Розроблено і запущено у виробництво новий кабінет SL lite з ЛДСП в середньому ціновому діапазоні. Цех металообробки поповнено новим надточним верстатом лазерної порізки профільного і листового металу і токарним верстатом з ЧПУ, а цех по роботі з плитними матеріалами – ще одним крайколичкувальним верстатом AURIGA 1308XL й свердлильно-присадним верстатом з ЧПУ Morbidelli, який може автоматично вимірювати правильність габаритів деталей і відсіювати некоректні.

2019
Про компанію
Виробничий комплекс

Виробничий комплекс Enran знаходиться в 12-ти км від Києва в селі Старі Петрівці (Вишгородський район). Це сучасний високотехнологічний комплекс з виробничою площею у 22 000 кв.м. і розвиненою інфраструктурою:

 • теплопостачання;
 • водопостачання;
 • енергоощадність;
 • корпоративний автобус;
 • власна їдальня і кафетерій;
 • гуртожиток для іногородніх.

Виробничий комплекс Enran укомплектований верстатами з числовим програмним управлінням (ЧПУ) для обробки різних матеріалів. Весь процес випуску продукції організований і контролюється через ERP-систему, а контроль якості продукції, що випускається, проводиться на кожному етапі технологічного циклу. Щорічно розширюється й оновлюється парк обладнання Enran, успішно освоюються нові технології. Це дозволяє нам пропонувати сучасний і якісний продукт, переходити на нові рівні взаємовідносин з Замовниками і реалізовувати ідеї найвибагливіших і найкреативніших серед них.

Enran_fabrika_kontakti
obrobka_dereva
metaloobrobka
lazerniy_rozkriy_enran
farbuvannia_enran
16
Enran_fabrika_kontakti
obrobka_dereva
metaloobrobka
lazerniy_rozkriy_enran
farbuvannia_enran
16
Про компанію
Галерея меблів

Галерея меблів Enran розташована за адресою: м. Київ, вул. Довженка 14/1. Орієнтир – станція метро “Шулявська”.

В галереї ви можете побачити:

 • кабінети та столи для переговорів;
 • меблі для персоналу;
 • крісла та стільці;
 • м’які меблі;
 • рецепції;
 • регульовані столи.

Ви можете проконсультуватися з дизайнером і замовити індивідуальні меблі. Працюємо з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 17:00.

4_564x359
5_564x359
7_564x359
РОЗПРОДАЖ ОФІСНИХ МЕЛІВ
Купити стілець для кухні Enran
М'яке крісло Primo
Купити Диван ZEPHYR від виробника Enran
Розпродаж офісних меблів
Крісло Kolo M з металевою спинкою
4_564x359
5_564x359
7_564x359
РОЗПРОДАЖ ОФІСНИХ МЕЛІВ
Купити стілець для кухні Enran
М'яке крісло Primo
Купити Диван ZEPHYR від виробника Enran
Розпродаж офісних меблів
Крісло Kolo M з металевою спинкою