fbpx
Салон меблів для дому та офісу
+38093 395 6804(Telegram,Viber,WhatsUp)
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Search in posts
Search in pages
Search in posts
Search in pages
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories

Пристінні системи

Пристінні системи Enran™

Enran – найбільша меблева фабрика в Україні з виробництва меблів для магазинів – пропонує на вибір торгові меблі: пристінні системи.

Пристінні системи є важливим елементом торгового залу й точок реалізації. Розміщення товару на полицях дозволяє максимально економити торгову площу приміщення і є неодмінною частиною магазинів з продажу взуття, одягу, книг, сувенірів, побутової техніки.

Такі системи характеризуються високою естетикою, функціональністю, довговічністю і доступністю. Пристінна система організації торгового простору, по суті, є конструктором і дозволяє самостійно змінювати кількість і місце розташування потрібних полиць.

Конструкції пристінних систем торгівлі можуть бути виготовлені з ЛДСП, металу, перфоровані, сітчасті, з пластику, або ж за індивідуальним замовленням із застосуванням натуральної деревини, шпону та скла. Для ефектної демонстрації товару вони можуть бути обладнані підсвічуванням.

Настінні системи можуть додатково комплектуватися: посиленими полицями, кронштейнами, консолями, штангами й гачками, тримачами цінників, обмежувачами.

Компанія Enran умеблює ваше приміщення повним комплектом торгових меблів, а асортиментний ряд виробів підкреслить індивідуальний стиль та дозволить легко підібрати устаткування потрібної конструкції і типу.

Для роздрібних покупців доставка i збирання меблiв по Києву – безкоштовно! Є можливість самовивозу з виробничої бази та салонів. Доставка в регіони і за кордон.

Ви можете купити пристінні системи для магазина в наших меблевих салонах

Enran — найбільша меблева фабрика України

1
Найбільший виробник меблів в Україні з 1992 року з власною виробничою базою
2
Успішна реалізація проєктів завдяки злагодженій роботі кваліфікованих фахівців на кожному етапі
3
Повний цикл виробництва меблів — від проектування до виготовлення та монтажу виробів на об'єкті замовника
4
Enran успішно працює в Україні, Німеччині, Франції, Швеції, Норвегії, Словенії, Ізраїлі, Польщі, ОАЕ, Молдові, Азербайджані, Казахстані