fbpx

Пристінні системи

Пристінні системи Enran™

Enran – найбільша меблева фабрика в Україні з виробництва меблів для магазинів – пропонує на вибір торгові меблі: пристінні системи.

Пристінні системи є важливим елементом торгового залу й точок реалізації. Розміщення товару на полицях дозволяє максимально економити торгову площу приміщення і є неодмінною частиною магазинів з продажу взуття, одягу, книг, сувенірів, побутової техніки.

Такі системи характеризуються високою естетикою, функціональністю, довговічністю і доступністю. Пристінна система організації торгового простору, по суті, є конструктором і дозволяє самостійно змінювати кількість і місце розташування потрібних полиць.

Конструкції пристінних систем торгівлі можуть бути виготовлені з ЛДСП, металу, перфоровані, сітчасті, з пластику, або ж за індивідуальним замовленням із застосуванням натуральної деревини, шпону та скла. Для ефектної демонстрації товару вони можуть бути обладнані підсвічуванням.

Настінні системи можуть додатково комплектуватися: посиленими полицями, кронштейнами, консолями, штангами й гачками, тримачами цінників, обмежувачами.

Компанія Enran умеблює ваше приміщення повним комплектом торгових меблів, а асортиментний ряд виробів підкреслить індивідуальний стиль та дозволить легко підібрати устаткування потрібної конструкції і типу.

Для роздрібних покупців доставка i збирання меблiв по Києву – безкоштовно! Є можливість самовивозу з виробничої бази та салонів. Доставка в регіони і за кордон.

Ви можете купити пристінні системи для магазина в наших меблевих салонах

Enran — найбільша меблева фабрика України

1
Найбільший виробник меблів в Україні з 1992 року з власною виробничою базою
2
Успішна реалізація проектів завдяки злагодженій роботі кваліфікованих фахівців на кожному етапі
3
Повний цикл виробництва меблів — від проектування до виготовлення та монтажу виробів на об'єкті замовника
4
Enran успішно працює в Україні, Німеччині, Франції, Швеції, Норвегії, Словенії, Ізраїлі, Польщі, ОАЕ, Молдові, Білорусі, Азербайджані, Казахстані, Росії.